Jesteśmy małą, domową hodowlą, w związku z czym nie mamy zbyt wielu miotów, ale wszystkie są gruntownie przemyślane tak, aby stworzyć jak najlepszą kombinację rodziców.

 

 Wszystkie szczenięta opuszczają nasz dom z Metryką ZKwP, uprawniającą do wyrobienia rodowodu. Związek Kynologiczny w Polsce jest jedyną organizacją zrzeszająca hodowców, wystawiającą czteropokoleniowe rodowody ważne na całym świecie i jako jedyna organizacja w Polsce, ZKwP jest zrzeszone w FCI - Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej (Fédération Cynologique Internationale). 

 

Nasze szczenięta mieszkają z nami w domu, są socjalizowane ze wszystkimi domowymi odgłosami, biorą czynny udział w codziennym życiu. Dbamy o prawidłowy rozwój szczeniąt od pierwszych godzin życia. Karmimy je nie tylko suchą karmą, ale również mięsem surowym i gotowanym, dostają kości aby wymasować swędzące dziąsła, podajemy również warzywa i owoce, tak aby maluchy zapoznały się z wieloma smakami. 

 

Galeria szczeniąt z naszej hodowli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zależy nam na jak najlepszych domach dla szczeniaków, a właścicielom oferujemy wszelką pomoc, jakiej jesteśmy w stanie udzielić. Staramy się utrzymywać kontakt z właścicielami szczeniąt, ważne jest dla nas to, aby nasze psie dzieci trafiały do najlepszych ludzi oraz domów, w których będą bardzo kochane. 

 

Najbliższe szczenięta planujemy w drugiej połowie roku 2018, o ile wszystko pójdzie tak, jak ma być.  

 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami.

rozowa
czerw
pomarancza
wsie
niebieska6
duet
czarny
zielony
calosc1
czerwona8
trojka
miot1
serenity1
czerw3
poducha
rozowa
srebrny2