About

Jesteśmy małą, domową hodowlą. Wszystkie nasze zwierzęta mieszkają z nami w domu, są członkami rodziny. Zapraszamy do wirtualnej wizyty w naszym domu.

                kliknij w ikonę aby przejść do galerii :)

 

 

 

 

 

            Nasze psy są karmione BARFem  czyli głównie surowym mięsem, a szczenięta odchowywane na karmie Brit Care oraz zaznajamiane z mięsem, aby właściciel miał wybór typu karmienia. 

suplementujemy produktami marki POKUSA 

 

Nasza przygoda z psami zaczęła się już dawno temu. Psy od zawsze były obecne w moim życiu, nie wyobrażam sobie domu bez psa czy kota.

Były to psy różnych ras, wielkości. Towarzyszyły mi Czarne Teriery Rosyjskie, Lhasa Apso, które niezmiernie kochałam. A teraz żyjemy wspólnie ze sznaucerami, co jest nieustannym źródłem radości. 

 Jesteśmy małą, domową hodowlą, zajmującą się sznaucerami miniaturowymi. 

Wszystkie nasze psy posiadają rodowody ZKwP, oraz poza życiem domowym, pokazują się na wystawach. Wystawy to dla nas okazja spotkania się z super nakręconymi ludźmi, poznania nowych osób, zawiązania przyjaźni, a dla psiaków to świetna zabawa, którą uwielbiają. Każde nasze krycie jest gruntownie przemyślane.

 Nie mamy szczeniąt non stop, zależy nam na dobrych domach dla szczeniąt, żeby znalazły ludzi, którzy je pokochają.

Nie wszystkie posiadane przez nas psy mieszkają z nami, część cieszy się życiem u współwłaścicieli, co daje nam możliwość powiększania stada z zachowaniem w miarę zdrowego rozsądku ;) 

Serdecznie zapraszamy do naszego świata.

 Jesteśmy również głęboko przywiązani do hodowli Dolina Rivendell, dzięki której sporą część naszego stadka domowego :)

Chcielibyśmy bardzo podziękować Izie i Rafałowi Podolskim, nie tylko za porady i to że zawsze możemy na nich liczyć, nie tylko za wspaniałych psich przyjaciół, ale również za ich przyjaźń. Mamy nadzieję, że tak będzie zawsze...