Jesteśmy małą, domową hodowlą, w związku z czym nie mamy zbyt wielu miotów, ale wszystkie są gruntownie przemyślane tak, aby stworzyć jak najlepszą kombinację rodziców.

 

 Wszystkie szczenięta opuszczają nasz dom z Metryką ZKwP, uprawniającą do wyrobienia rodowodu. Związek Kynologiczny w Polsce jest jedyną organizacją zrzeszająca hodowców, wystawiającą czteropokoleniowe rodowody ważne na całym świecie i jako jedyna organizacja w Polsce, ZKwP jest zrzeszone w FCI - Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej (Fédération Cynologique Internationale). 

 

Nasze szczenięta mieszkają z nami w domu, są socjalizowane ze wszystkimi domowymi odgłosami, biorą czynny udział w codziennym życiu. Dbamy o prawidłowy rozwój szczeniąt od pierwszych godzin życia. Karmimy je nie tylko suchą karmą, ale również mięsem surowym i gotowanym, dostają kości aby wymasować swędzące dziąsła, podajemy również warzywa i owoce, tak aby maluchy zapoznały się z wieloma smakami. 

 

Galeria szczeniąt z naszej hodowli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zależy nam na jak najlepszych domach dla szczeniaków, a właścicielom oferujemy wszelką pomoc, jakiej jesteśmy w stanie udzielić. Staramy się utrzymywać kontakt z właścicielami szczeniąt, ważne jest dla nas to, aby nasze psie dzieci trafiały do najlepszych ludzi oraz domów, w których będą bardzo kochane. 

 

Najbliższe szczenięta planujemy w drugiej połowie roku 2018, o ile wszystko pójdzie tak, jak ma być.  

 

 

Zapraszamy do kontaktu z nami.

rozowa
czerw
pomarancza
wsie
niebieska6
duet
czarny
zielony
calosc1
czerwona8
trojka
miot1
serenity1
czerw3
poducha
rozowa
srebrny2
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
serenity1